गुजरा नगरपालिकामा पद तथा गोपनियताको शपथ ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न ।

0
284

रौतहट १० जेठ ।

रौतहटको गुजरा नगरपालिकामा आज पद तथा गोपनियताको शपथ ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
गत बैशाख ३० गते स्थानिय तह निर्वाचन सम्पन्न भए पश्चायत अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भई निर्वाचन भएको सात दिन भित्र अध्यक्ष वा प्रमुखले जिल्ला न्यायधिश बाट शपथ लिनु पर्ने र अध्यक्ष वा प्रमुखले शपथ लिएको सात दिन भित्र उपप्रमुख, वडाअध्यक्ष, गाउँ तथा नगर सभाका सदस्यहरुले शपथ लिनु पर्ने कानूनी व्यवस्था अनुसार मंगल वार गुजरा नगरपालिकामा पनि मेयर पदमा निर्वाचित सन्त लाल चौधरी ले उपमेयर वडा अध्यक्ष र वडाका सदस्यहरुलाई पद तथा गोपनियताको सपथ ग्रहण गराएको छ ।नव निर्वाचित सन्तलाल चौधरी को अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा नगरपालिका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत बिनोद जयसवाल, इन्जिनियर प्रवीण चौधरी लगायतले

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here